BC/BD-450BA1-B03 صورة
BC/BD-450BA1-B03
Karyer · BC/BD (Vertical/Horizontal)
الطاقة
760,0 W
الأبعاد
3550 × 1150 × 960 mm
الموديل
FN050-4EK.4I.V7P1
القطر
500 mm
العدد
4
عدد الدورات في الدقيقة
1230
الجهد الكهربائي
230 V
الطور
1-phase
النوع
الأبعاد
BC/BD-450BA1-B03 dimension drawing
Dimension drawing — all measurements in mm
Ref البعد القيمة
A Sub-dimension A 3550 mm
C Sub-dimension C 930 mm
E Sub-dimension E 3300 mm
G Sub-dimension G 450 mm
H Sub-dimension H 800 mm
K Sub-dimension K 3800 mm
Length (overall) 3550 mm
Width / Depth 1150 mm
Height (overall) 960 mm