BC/BD-450CB1-B03 صورة
BC/BD-450CB1-B03
Karyer · BC/BD (Vertical/Horizontal)
الطاقة
760,0 W
الأبعاد
3200 × 1150 × 920 mm
القطر
500 mm
الجهد الكهربائي
230 V
الأبعاد
BC/BD-450CB1-B03 dimension drawing
Dimension drawing — all measurements in mm
Ref البعد القيمة
A Sub-dimension A 2900 mm
C Sub-dimension C 920 mm
E Sub-dimension E 2700 mm
G Sub-dimension G 450 mm
H Sub-dimension H 650 mm
K Sub-dimension K 3200 mm
Length (overall) 3200 mm
Width / Depth 1150 mm
Height (overall) 920 mm