EG-230BB4-C21 صورة
EG-230BB4-C21
Karyer · EG (Angled Ceiling Type)
الأبعاد
1306 × 685 × 370 mm
الجهد الكهربائي
230 V
الأبعاد
EG-230BB4-C21 dimension drawing
Dimension drawing — all measurements in mm
Ref البعد القيمة
A Sub-dimension A 1306 mm
B Sub-dimension B 685 mm
C Sub-dimension C 370 mm
E Sub-dimension E 995 mm
F Sub-dimension F 630 mm
Length (overall) 1306 mm
Width / Depth 685 mm
Height (overall) 370 mm