BC/BD-450CA1-B03 Photo
BC/BD-450CA1-B03
Karyer Β· BC/BD (Vertical/Horizontal)
Power
760.0 W
Dimensions
3200 Γ— 1150 Γ— 920 mm
Diameter
500 mm
Voltage
230 V
Dimensions
BC/BD-450CA1-B03 dimension drawing
Ref Dimension Value
A Sub-dimension A 2900 mm
C Sub-dimension C 920 mm
E Sub-dimension E 2700 mm
G Sub-dimension G 450 mm
H Sub-dimension H 650 mm
K Sub-dimension K 3200 mm
Length (overall) 3200 mm
Width / Depth 1150 mm
Height (overall) 920 mm