EG-230AC7-C21 Photo
EG-230AC7-C21
Karyer Β· EG (Angled Ceiling Type)
Dimensions
1946 Γ— 685 Γ— 245 mm
Voltage
230 V
Dimensions
EG-230AC7-C21 dimension drawing
Ref Dimension Value
A Sub-dimension A 1946 mm
B Sub-dimension B 685 mm
C Sub-dimension C 245 mm
E Sub-dimension E 1635 mm
F Sub-dimension F 630 mm
Length (overall) 1946 mm
Width / Depth 685 mm
Height (overall) 245 mm