EG-230BB4-C21 Photo
EG-230BB4-C21
Karyer Β· EG (Angled Ceiling Type)
Dimensions
1306 Γ— 685 Γ— 370 mm
Voltage
230 V
Dimensions
EG-230BB4-C21 dimension drawing
Ref Dimension Value
A Sub-dimension A 1306 mm
B Sub-dimension B 685 mm
C Sub-dimension C 370 mm
E Sub-dimension E 995 mm
F Sub-dimension F 630 mm
Length (overall) 1306 mm
Width / Depth 685 mm
Height (overall) 370 mm